PDF Drukuj Email

 

Ubezpieczenie

 

W celu ułatwienia ubezpieczonym zgłoszenia i realizacji świadczeń poniżej publikujemy zestaw dokumentów oraz informacje dotyczące ubezpieczenia obowiązującego w bieżącym roku szkolnym. Są to:

 

- ogólne warunki ubezpieczenia,

 

- tabela świadczeń,

 

- druk zgłoszenia roszczenia,

 

- sposoby zgłaszania roszczeń.

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 26 września 2017 07:58
 

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat po kliknięciu na link. Zgoda po naciśnięciu "Agree" To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information