Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I i II na początku września otrzymają podręczniki w szkole.

W klasie I - do zakupienia we własnym zakresie pozostają podręczniki do wdż i religii

wychowanie do życia w rodzinie - wyd. Rubikon,  pod red. T. Król "Wędrując ku dorosłości" (nieobowiązkowy!)
religia - wyd. Księgarnia Św. Wojciecha, red. ks. J. Szpet, D. Jackowiak "Spotkanie ze Słowem"

W klasie II -  do zakupienia we własnym zakresie pozostają podręczniki do wdż i religii

religia - wyd. Księgarnia Św. Wojciecha, red. ks. J. Szpet, D. Jackowiak "Aby nie ustać w drodze"

Podręczniki do klasy III uczniowie nabywają we własnym zakresie.

Do pobrania:

Wykaz podręczników dla klasy III (.pdf)

Poprawiony: piątek, 17 czerwca 2016 17:52