Zmiany w planie lekcji

[12 października 2018r.]

Od najbliższego poniedziałku, 15 października, obowiązuje nowy plan lekcji. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Uczniów Szkoły Podstawowej zapraszamy na nową stronę szkoły pod adresem www.sp-mrocza.pl

Wieczór Papieski w naszej szkole

[3 października 2018r]

Ostatni rocznik gimnazjalistów i nauczyciele naszej szkoły zapraszają na Wieczór Papieski "myśląc OJCZYZNA..." z okazji 40. Rocznicy Pontyfikatu. Uroczystość odbędzie się we wtorek, 16 października, w sali gimnastycznej gimnazjum.

Wrześniowe biegi Feniksa

[14 września 2018r.]

Plan lekcji na rok szkolny 2018/2019

[3 września 2018r.]

Informujemy, że dostępny jest już plan lekcji na rok szkolny 2018/2019 (dla klas VI, VII, VIII SP oraz III gimnazjum)  W ciągu kilku najbliższych dni mogą pojawić się drobne zmiany, o których będziemy informować na bieżąco.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

[31 sierpnia 2018r.]

Przypominamy, że nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczyna się w poniedziałek, 3 września. Harmonogram uroczystości:

godz. 830 - Msza św. w kościele p.w. św. Mikołaja i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Mroczy

godz. 940 - uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w budynku hali widowiskowo-sportowej

Poprawiony: piątek, 12 października 2018 11:35